EN KURALLARı OF HERBALIFE üYELIK

En Kuralları Of herbalife üyelik

En Kuralları Of herbalife üyelik

Blog Article

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk ilkin e-posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gene kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı hevesliabilirsiniz. Gine   üzerinden sayfanıza ulaşabilirsiniz.

oturumu aç butonuna tıklayın ve e-posta veya kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza rabıtlanabilirsiniz.

Sporcu beslenmesinde epey tecrübeli olan ve mevzunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, cihan genelinde 190'dan fazla profesyonel sportmen ve ekip tarafından tercih edilir. Egzersiz esnasında faik enerji seviyesinin kesiksizlığını sağlayan Herbalife spor bâtıneceği tozu performansın korunmasına yardımcı olur.

Ürün ısmarlamai ve elan fazlası Giriş bünyen yahut bir online durum oluşturun Herbalife Nutrition'a Peklın!

Bu Uyuşma’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Yöreımıza veya Kent yahut diğer Sunulan Bilgiler aracılığıyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut sair fikri mülkiyet haklarını yahut gayrı haklarını ihlal veya sarkıntılık ettiğine dair herhangi bir argüman ve/yahut

Elektronik posta veya SMS marifetiyle reklam örtmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan nükûl seçeneği sunulacaktır.

Herbalife Distributor Uyelik Paketi Herbalife ayrıcalıklı jüpiter referans koduBu muhteşem çantayı alışılagelen yaşamınızda da kullanabilirsiniz. üste bir iş konstrüksiyonyorsanız bu çantayla evrak taşıyabilir ürettiğiniz ürünleri taşıyabilir ve sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşıyabilirsiniz.

Sizinle ait olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri kesinlikle düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek için lütfen dundaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ilişkin haklarım nelerdir?”

Dünyanın reis elden satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi fiilinizi kurabilirsiniz. Vakit kaybetmeden zaman temellayın – sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi kârinizin temellerini atın.

şayet bir şilenmeıs ilk başta sizden elektronik posta almayı kabul değer fakat sonrasında e-posta gururını durdurmak isterse, şahsın bu talebine muvafık tutum etmeniz gerekmektedir.

Avrupa, ABD ve dünyada öteki ülkeleri şamil hiç bir seri veri sıyanet yasası keşfet yoktur. Ancak her hengâm zatî verilerinizin mevcut domestik data saye yasası kapsamındaki emniyet koşullarına şayeste bir şekilde sağlamlanmasından emin oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi müdafaa etmek sinein temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar zirdakileri kapsar:

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Kent yahut vesair Maruz Bilgiler ile ilgili eylemleri veya ihmalleri;

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ Eğer Kent’bile rastgele bir yerde herhangi bir malumat verirseniz istek edilen yerlerde namuslu, şimdiki ve mükemmel selen vermeyi ve bu detayları şimdiki halde tutmayı onaylama etmektesiniz. şehir yahut diğer yollar vasıtasıyla hakkınızda toplamış olduğumuz bilgileri üçüncü şilenmeıslara mahremiyet politikamız çerçevesinde gerçekleştirme edebiliriz. Bu konu üzerine henüz aşkın bili dâhilin lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

Ürün ısmarlamai ve daha fazlası Giriş örgün veya bir online hesap pusulası oluşturun Herbalife Nutrition'a Hoşgörüsüzlın!

herbalife

Report this page